Slávnostný výstup na Bradlo

Naše občianske združenie uskutoční v dňoch 3. – 6. 5. 2019 prednášky a výstavy na ZŠ Samuela Timona v Trenčianskej Turnej a ZŠ Jána Lipského Trenčianskych Stankovciach na tému M. R. Štefánik. Výstava bude pre verejnosť otvorená 4. 5. 2019 v priestoroch ZŠ Trenčianska Turná v čase od 14:00 do 17:30. O týždeň neskôr 12. 5. 2019 bude podujatie pokračovať Slávnostným výstupom od Rodného domu M. R. Štefánika k Mohyle na Bradle.
Na Slávnostný výstup sa môžete registrovať tu
Štartovné/vstupné je dobrovoľné.
Pri návšteve Múzea v Košariskách 12. 5. 2019 je pre túto akciu dohodnuté zľavnené vstupné.

Všetci ste srdečne vítaní

Share Button

6 Replies to “Slávnostný výstup na Bradlo”

 1. Dobrý deň,

  Niesom stotožnená s tým, že vyberáte nejaké registračné poplatky, pre pána boha veď je to len výstup a keď to robíte pre deti, robte to prosím zadarmo inak majú ľudia pocit, že to robíte len a len pre peniaze. Ak už chcete deti nejako motivovať, namalujte alebo im vytlačte jednoduché medaile, prípadne im dajte nejaké zvieratkové razítko. Neskrývajte sa prosim za nejaké občianske združenie a robte to naozaj zadarmo a pre deti.

  • Dobrý deň,
   Ako ste si všimli, je tam uvedené, že štartovné je dobrovoľné. To znamená, že je nepovinné. My to naozaj robíme pre deti. Nemám potrebu sa skrývať za Občianske združenie. Môj dar na fungovanie tohoto OZ bol len tento rok vo výške viac ako 1000 €. Na toto podujatie ani na mnohé iné sme nedostali príspevok zo štátneho rozpočtu a všetko si financujeme sami.
   Na prehliadku Múzea je s Múzeom MRŠ dohodnuté zľavnené vstupné.
   To si vážne myslíte, že máme v pláne na tom zbohatnúť?

Pridaj komentár